ibis budget Arles Palais des Congrès
Arles - Bouches-du-Rhône
Dicht bij Musée départemental Arles antique
Locatie
Met een verblijf bij ibis budget Arles Palais des Congrès in Arles bevind je je op 10 min. rijden van Parc Naturel Régional de Camargue en Musée départemental Arles antique. Dit hotel ligt op 1,1 km van Espace Van Gogh en op 1,3 km van Le Manège d'Autrefois.
Kamer
Doe of je thuis bent in één van de 64 klimaatgeregelde kamers. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met digitale zenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben een regendouche en gratis toiletartikelen. De kamers worden dagelijks schoongemaakt en zowel een koelkast als een strijkplank/strijkijzer kun je aanvragen.
Restaurant
Gasten van ibis budget Arles Palais des Congrès kunnen genieten van een deugddoende maaltijd in het restaurant. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet, dat geserveerd wordt van 07.00 uur tot 10.00 uur.
Extra
Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad en fietsenverhuur niet mis. Extra voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi en een automaat.
Informatie praktisch
Deze activiteit in onze beleveniscadeaus ontdekken
Meer weten




