Je winkelmand is leeg
Maison Benjamin Kuentz
Paris - ParisUitgever van Franse whisky in Parijs, Maison Benjamin Kuentz weerspiegelt de diversiteit van Frankrijks terroir en art de vivre. Onder begeleiding van een gepassioneerd vakman ontdek je de speciale kenmerken van deze gedistilleerde drank. Je leert eerst de verschillende productiefasen kennen, identificeert de smaken tijdens een proeverij en maakt vervolgens je eigen creatie. Je leert alles over hoe het gemaakt wordt!
Informatie praktisch
Bekijk de activiteiten bij deze partner
Programma
1 persoon
- 1 workshop om je eigen whisky op maat te maken
- 1 5cl whiskyfles
- Eerste stap: ontdekken hoe whisky wordt gemaakt.
- Deze introductie laat je kennismaken met de zeven stappen die komen kijken bij het maken van whisky: graan kiezen, mouten, maischen, fermenteren, distilleren, verouderen en blenden. Het maken van whisky zal geen geheimen meer voor je hebben!
- Tweede stap: leren proeven en een recept schrijven.
- Als opmaat naar het opschrijven van je toekomstige whisky leer je de smaken die je proeft te identificeren. Maak je geen zorgen, zowel beginners als experts zullen aanwezig zijn! Vervolgens schrijf je de contouren van de whisky die je wilt maken op papier voordat je aan de creatie begint.
- Derde en laatste fase: het mengen van je eigen whisky!
- Verschillende whiskymonsters met hun aromatische beschrijving worden je aangeboden als basis voor het blenden. Als je een whiskymonster hebt meegebracht dat je bijzonder lekker vindt, kan dat worden toegevoegd.
- Daarna is het aan jou! Je mengt je eigen whisky als in een laboratorium, met het deskundige advies van de vakman.
- En natuurlijk neem je je eerste creatie mee naar huis om ervan te genieten met familie en vrienden!
Koop deze activiteit à la carte



